topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyKühne + Nagel zlepšuje přímé spoje pro kusové zásilky LCL ze Šanghaje do východní Evropy

aktualizováno dne 18.5..2012

námořní

Kühne + Nagel posiluje nabídku přeprav kusových zásilek pro asijskotichomořský region prostřednictvím nové multi – konsolidační brány v Šanghaji. Otevřením nové brány rozšíří společnost rozsah poskytovaných služeb pro oblast východní Evropy a doplní nabídku existujících služeb přímého servisu v Šanghaji.

S účinností od 1.května 2012 je v provozu celkem 28 nových bran, které poskytují alternativu k dalším branám v Singapuru a na Srí lance.

Nová brána bude optimalizovat dopravní řetězec, zlepší portfolio služeb a současně sníží množství emisí CO2 zejména v regionu východní Evropy, kde rostou objemy zboží dováženého ze střední a severní Číny. Tato brána rovněž zajistí vyšší frekvenci zásilek, což zvýší flexibilitu požadovanou zákazníky.

S dostupností lokálních dopravců bude možné bez problémů přepojit přepravu kusových zásilek určených pro další dodávky na zámořské trhy ze severních a centrálních přístavů Číny jako jsou Dalian, Tianjin, Qingdao, Ningbo a Xiamen s celním skladem Kühne + Nagel v Šanghaji.

Nově realizované trasy provozuje společnost Blue Anchor Line, dceřiná společnost Kühne + Nagel (NVOCC, non vessel operating common carrier). Zákazníci mají možnost sledovat a monitorovat pohyb svých zásilek 24/7 v rámci dodavatelského řetězce prostřednictvím webového monitorovacího sytému společnosti Kühne + Nagel – KN Login.


Zdroj informací:www.kuehne-nagel.com
Kategorie novinky: námořní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy