topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyZÁVODY V JARAMĚ: MISE SPLNĚNA PRO TÝM RENAULT TRUCKS

aktualizováno dne 18.6.2012

“Jedeme do Jaramy získávat body!” oznámil tým Renault Trucks – MKR Technology před třetím podnikem šampionátu FIA Evropského poháru tahačů. S devadesáti body získanými třemi piloty týmu, byl cíl dosažen. Tým dosáhl tři umístění na stupních vítězů, včetně druhého místa, které získal Markus Oestreich.
automobilová Třetí podnik FIA Evropského poháru tahačů se konal minulý víkend v Jaramě pod zářivým španělským sluncem. Piloti týmu Renault Trucks – MKR Technology vybojovali během tohoto víkendu tři pódiová místa. Tým získal cenné body, které budou důležité pro zbytek sezóny.

Slunečné počasí ale nepřálo každému. Od samého začátku závodního víkendu se Adam Lacko potýkal s technickými problémy. I přesto se mu podařilo umístit se na čtvrtém místě v “super pole”, hned za týmovým kolegou Markusem Oestreichem. Markus Bösiger se probojoval na šesté místo. Adama Lacka pronásledovala smůla a byl nucen odstoupit před koncem prvního závodu. Oestreichovi se podařilo udržet si své místo a skončil třetí v kvalifikaci.

Druhý závod se zapsal mezi události tohoto závodního víkendu. Adam Lacko a Marcus Oestreich byli potrestáni za pozdní příchod a museli startovat z posledních pozic. To ovšem byla příležitost pro Markuse Oestreicha aby předvedl svoje umění a zkušenosti. Z 23. místa se Markus Oestreich doslova probojoval na 4. místo,následován byl Adamem Lackem a Markusem Bösigerem.

V neděli se situace trochu uklidnila. V “super pole” se Oestreich umístil na druhém místě, následován Lackem na čtvrtém místě a Bösigerem na pátém místě.

Poslední závod víkendu byl plný napětí! Předjíždělo se „na milimetry“ čehož využil Markus Bösiger, který získal třetí pódiové místo. Markus Oestreich a Adam Lacko dokončili závod n 6. a 7. místě.

Po víkendu v Jaramě je tým Renault Trucks - MKR Technology stále na prvním místě v celkové pořadí týmů a Markus Oestreich na třetím místě v celkovém pořadí pilotů.

Následující čtvrtý podnik sezóny FIA Evropského poháru tahačů 2012 se uskuteční ve dnech 23.-24.6. v Nogaru ve Francii..


Zdroj informací:www.renault-trucks.cz
Kategorie novinky:automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy