REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyV Japonsku se 13. listopadu představí ve světové premiéře zcela nové Subaru Foresterí

aktualizováno dne 6.11.2012

Koncern Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru, dnes ohlásil světovou premiéru zcela nového modelu Subaru Forester, která se uskuteční 13. listopadu v Japonsku.

FHI zároveň informovalo o spuštění speciálních webových stránek k tomuto produktu (http://www.subaru.jp/countdown/index.html) s cílem zvýšit zájem zákazníků ještě před odhalením vozu. automobilová

Zcela nový Forester je od premiéry tohoto vozu v roce 1997 již čtvrtou generací SUV s označením Forester, které používá originální soustavu pohonu Symmetrical AWD (All-Wheel Drive – stálý pohon všech kol)*1.

Subaru Forester MY13 je navržené s cílem nabídnout maximální hodnotu a jako skutečné SUV se chlubí vylepšenými jízdními vlastnostmi, lepší ovladatelností a soustavou brzd; dále vyšší úrovní bezpečnosti a lepšími ekologickými parametry; a taktéž skvělými jízdními schopnostmi za každého stavu vozovky.

Nový Forester je nejnovějším globálním SUV značky Subaru, které zákazníkům nabídne charakteristickou „radost z jízdy s pocitem bezpečí“.

Po japonské premiéře 13. listopadu se nový Forester představí na dalších významných trzích po celém světě.Hlavní technické specifikace (v provedení pro japonský trh)

Celková délka x šířka x výška (mm): 4595 x 1795 x 1695 (se střešními nosníky: 1735) Rozvor (mm): 2640

automobilová


*1 Soustava pohonu Symmetrical AWD: Jedinečná konstrukce Subaru sestávající z podélně uloženého plochého motoru Subaru Boxer s protiběžnými písty a symetricky uspořádaného hnacího ústrojí AWD.


automobilová

TENTO MODEL SUBARU BRZ ZÍSKAL TITUL VŮZ VDI ROKU 2012O společnosti Fuji Heavy Industries Ltd.
Koncern Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru, je předním japonským výrobcem s dlouhou historií technologických inovací, které se opírají o zkušenosti z letecké divize koncernu. Výroba automobilů je jedním z hlavních pilířů koncernu, ale i ostatní divize HFI – Aerospace, Industrial Products a Eco Technologies – nabízejí širokou paletu produktů od motorových agregátů přes generátory, vozy technické údržby po malá letadla, základní komponenty osobních letadel či větrem poháněných generátorových systémů. FHI si vydobyla celosvětové uznání za technologii stálého pohonu všech kol AWD a ploché motory Subaru s protiběžnými písty. Firma je rovněž na špici vývoje ekologických technologií a zasazuje se o celosvětovou ochranu životního prostředí.


Zdroj obrázku:www.subaru.cz
Zdroj informací:www.subaru.cz
Kategorie novinky: automobnilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy