REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady
Společnost Hyundai Motor Company zveřejnila zisk za první pololetí roku 2012

aktualizováno dne 1.8.2012

Společnost Hyundai Motor Company, největší jihokorejský výrobce automobilů, prodal během prvních šesti měsíců roku 2012 na celém světě 2 182 768 vozů (korejský trh: 327 963 vozů / exportní trhy: 1 854 805 vozů), což je nárůst o 11,5 procenta v porovnání s první polovinou uplynulého roku.

automobilová
Skvělé prodejní výsledky společnosti Hyundai Motor Company na exportních trzích, založené na kvalitě světové úrovně a silné produktové konkurenceschopnosti, se podílelyna velkém zisku navzdory stagnující globální poptávce. V prvním pololetí vzrostl čistý zisk v meziročním porovnání o 19,5 procenta na 4,998 bilionu wonů (90,7 miliardy Kč; včetně nemajoritních podílů). Provozní zisk společnosti Hyundai Motor činil 4,785 bilionu wonů (86,8 miliardy Kč) při obchodním obratu 42,105 bilionu wonů (763,8 miliardy Kč; z toho automobilový sektor: 36,323 bilionu wonů (658,9 miliardy Kč) / finanční sektor a dalšíodvětví: 5,782 bilionu wonů (104,9 miliardy Kč). Obchodní obrat vzrostl o 9,9 procenta díky nárůstu počtu prodaných vozů a vylepšenému produktovému mixu.

Zatímco prodej na domácím korejském trhu poklesl o 4,6 procenta na 327 963 vozů v důsledku poklesu spotřebitelské důvěry, vzrostl odbyt na exportních trzích v porovnání s první polovinou roku 2011 o 14,9 % na 1 854 805 vozů (export: 663 637 vozů / zahraniční výroba: 1 191 168 vozů).

Díky rostoucí popularitě mimo Koreu si udržela společnost Hyundai Motor Company tempo růstu prodeje v prvním pololetí 2012. Ziskovost pomohly zvýšit rovněž vylepšené hodnoty značky a rostoucí průměrná prodejní cena. Dokonce i na klesajících trzích, jako je Evropa, vzdoroval Hyundai trendu úspěšným uvedením lokálních strategických modelů na trh.

Hyundai Motor předpokládá, že ve druhé polovině roku vzroste míra obchodní nejistoty v automobilovém průmyslu. Společnost Hyundai Motor Company se hodlá vypořádat s výzvami, jako je evropská finanční krize a zpomalující poptávka na rozvíjejících se trzích, silnějším zaměřením na kvalitativní růst. Ziskovost hodlá zvyšovat vylepšováním postavení své značky nabídkou vysoce kvalitních nových modelů a zlepšováním úrovně zákaznických služeb.

Zdroj obrázku:press.hyundai.cz

Společnost Hyundai Motor Company také urychlí vývoj své řady ekologických vozů včetně elektromobilů, hybridních vozů, elektromobilů s palivovými články a konvenčních vozů s nízkou spotřebou paliva a nízkými emisemi, které se stanou pevným základem pro další růst.


Zdroj informací:press.hyundai.cz
Kategorie novinky:automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy